background

DEVA AGRO

HAKKIMIZDA

DEVA AGRO A.Ş. 2000 yılında Tarım Bakanlığı, Ankara Zirai Mücadele Enstitüsü'nden emekli ziraat mühendisleri tarafından Ankara'da kurulmuştur. Firma ortakları, uzun yıllar kamu sektöründe ki görevlerinde ülkemizde satılan pestisitlerin kalite kontrolleri ve ruhsatlandırma çalışmalarını yürütmüşlerdir.

2000 yılından bu yana Deva Agro A.Ş. şirket ortaklarının ve çalışanlarının çok uzun yıllara dayanan bitki koruma ürünleri konusundaki tecrübeleri ve zengin bilgi birikimleri ile tarım sektörüne katkıda bulunmaktadır.

Şirket, yurtdışında ki sektörün önemli firmaları ile işbirliği yapmakta ve Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. İthal edilen yüksek kalitedeki zirai ilaçlar ve gübreler bölge distribütörleri tarafından perakende satış bayilerine ulaştırılmaktadır.

Deva Agro'nun yönetim ve pazarlama anlayışının en önemli unsurları; piyasa ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, kaliteli ürünler ithal etmek, hızlı bir servis hizmeti sağlamak ve çiftçilerimizin vazgeçemediği bir marka olmaktır.

Ülkemizin değişik coğrafi bölgelerinde ürünlerimizin satışına destek veren, bizlere güvenerek iş ortaklığı yapan tüm sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

DEĞERLERİMİZ

Büyüme: Biz işimize yatırım yapıyor ve stratejik bir yaklaşımla ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Mevcut ve yeni müşterilerimizle iş ortaklığı anlayışıyla çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti: Biz sektörel deneyimimiz ve müşteri odaklı iş anlayışımızla güvenilir, etkili, verimli hizmet sunmayı amaç edindik. Kaliteden ödün vermeden sektöre sunduğumuz ürünlerle en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Dürüstlük: İşimizin her alanında dürüstlüğü kurumsal bir standart olarak belirliyoruz. Biz müşterimiz ve sektörümüzle güvene dayalı ve dürüstlük ilkesine bağlı kalarak iş ilişkileri kuruyoruz.

Kalıcı İşbirliği: Biz sürekli büyümenin uzun süreli iş ilişkileri yaratarak mümkün olduğuna inanıyoruz. Deva Agro; gelişiminin sürdürülebilir olmasını sağlamak için kalıcı iş birliklerine her zaman önem verecektir.

Tutku: Deva Agro'da bizler sektörümüzü seviyoruz. Zorlukların altından kalkmasını girişimcilik, yaratıcılık ve macera ruhu ile başarıyoruz.